Nataliya Novytska

O mnie

Jestem fotografem, mieszkam w Warszawie, pracuję zarówno w stolicy, jak i na terenie całego kraju.

 

Mój zawód daje mi okazję, by wydobyć to, co wyjątkowego dostrzegam w człowieku. Wiem, że udane zdjęcie to takie, które pokazuje drugą osobę – nie tylko jej wygląd, ale także osobowość, temperament, cechy charakteru, styl. Zależy mi, by fotografowana osoba mogła powiedzieć, patrząc na gotowe ujęcie: „Tak, to właśnie jestem ja”.

 

Potrafię pokierować rozmową na sesji tak, by osoba przed obiektywem poczuła się swobodnie. Wiem, że dla wielu ludzi pozowanie bywa stresujące, ale miła rozmowa, humor i profesjonalne podejście szybko usuwają spięcie. Dzięki temu moje modelki i modele dobrze czują się przed aparatem: a to przekłada się pozytywnie na efekt zdjęć. Cieszą mnie liczne informacje zwrotne od zadowolonych klientów.

Bliskie mi cytaty:


„ Dla mnie fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin


„ Patrz oczyma, fotografuj sercem”
David duChemin


„ To, co możesz zobaczyć w moich portretach, to, że nie bałam się zakochać w tych osobach.”
Annie Leibovitz

 

Inni o mnie

ANETA IMAGO

Czas spędzany z Natalią podczas sesji, to odpoczynek i zabawa, której efektem są piękne, bajeczne kadry.

Zauroczona jestem Natalią, jej sposobem bycia, serdecznym podejściem i talentem fotograficznym, jaki niewątpliwie posiada. Praca z Nią to czysta przyjemność, a zdjęcia no cóż... Absolutnie każde zdjęcie, które od Niej dostałam wywoływało u mnie szczery, długo niegasnący uśmiech :-).
https://www.Facebook.com/Wizaż-i-stylizacja-Imago

KAMILA RZESZOWSKA

Kreatywna, utalentowana, z wielką pasją do fotografii, a do tego otwarta i cierpliwa. Do pracy podchodzi z ogromnym profesjonalizmem, co sprawia, że współpraca z Natalią jest po prostu przyjemnością. Świetnie zna się na obróbce zdjęć i dba o każdy detal, czego rezultatem są przepiękne prace. Wspaniała kobieta i świetny fotograf!
https://www.facebook.com/kamila.rzeszowska.makeup

facebook instagram

novytskafotografia@gmail.com
tel: +48 510066222

Aleja Wilanowska 89 lok. 4
02-765 Warszawa

woj. mazowieckie