Sesje fotograficzne rodzinne, dziecięce

Z uśmiechem wzruszenia przedstawiam tutaj efekty sesji rodzinnych, wiem z własnego doświadczenia jak szybko rosną dzieci i jak miło po latach wracać wspomnieniami do czasów ich dzieciństwa. Zdjęcia z dziećmi, ciążowe czy te, na których cała rodzina prezentuje się przed obiektywem, to wspaniała pamiątka na lata: oprawione fotografie zwykle zajmują najbardziej reprezentacyjne miejsca w domowym salonie czy też zdobią służbowe biurko rodzica. Takie zdjęcia stanowią najlepszy prezent dla dziadków z okazji Bożego Narodzenia lub Świąt Wielkanocnych.

 

W studiu i w plenerze, w dzień zwykły i w święta

Zawsze jest dobry moment na wspólne pozowanie. Rodzinne sesje z dzieckiem można prowadzić w studio, gdzie panują odpowiednie dla maluszka warunki, sesje ciążowe, par i te z dziećmi nieco starszymi można bez problemu przeprowadzić praktycznie w dowolnym miejscu. Dobrym pomysłem jest lifestylowa sesja u Was w domu. W komfortowym miejscu członkowie rodziny czują się swobodnie, taka sesja jest naturalna bez pozowania, pokazuje prawdziwy urywek Waszej historii, emocje codziennego życia, przywiązanie, miłość.

 

Fotografia dziecięca

Dzieci uwielbiają zabawę. Wykorzystując energię i radość dzieci zatrzymuję w kadrze historię szybko ulotnych chwil. Każde dziecko i rodzic wymagają indywidualnego podejścia. Wiem, że nie każdy czuje się dobrze przed obiektywem, ale lata pracy i doświadczeń pozwalają mi na odczytanie emocji osoby fotografowanej.

 

 

facebook instagram

novytskafotografia@gmail.com
tel: +48 510066222

Aleja Wilanowska 89 lok. 4
02-765 Warszawa

woj. mazowieckie